24/01/2012

16 Gala KSWDnia 21 maja 2011 w znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu Ergo Arenie odbyła się 16 Gala Konfrontacji Sztuk Walki. Sobotnia Gala rozpoczęła się imponującą oprawą, która podkreśla profesjonalizm i niepowtarzalność eventów KSW.

A podczas tego wieczoru rozegrały się następujące pojedynki:

Walka nr 1 Sergey Shemetov vs. Marcin Różalski. Zwycięzcą został Marcin “Różal” Różalski.

Walka nr 2 Atila Vegh vs. Grigora Aschugbabjana. Walka zakończyła się przed czasem – zwycięstwem Vegha.

Walka nr 3 Cengiz Dan vs. Artur Sowiński. Zwyciężył Artur Sowiński.

Walka nr 4 James Zikic vs. Michał Materla Wojownik OYODO

Do połowy pierwszej rundy w stójce boksersko przeważał Zikic. Później Materla przeniósł walkę do parteru, gdzie próby zdominowania przeciwnika kosztowały go sporo wysiłku. W drugiej rundzie James otrzymał porządne ciosy na głowę, ale po chwilowym kryzysie przejął inicjatywę. Będący świetnym grapplerem Polak przeniósł walkę do parteru, gdzie udało się przejąć pełną kontrolę nad sytuacją co rezultacie dało mu wygraną.

Zobacz film z walką:

James Zikic vs. Michał Materla

Zachęcamy również do obejrzenia galerii zdjęć z tej walki:

https://oyodo.eu/beta.php/ksw/galaKSW16_01.jpg https://oyodo.eu/beta.php/ksw/galaKSW16_02.jpg https://oyodo.eu/beta.php/ksw/galaKSW16_03.jpg https://oyodo.eu/beta.php/ksw/galaKSW16_05.jpg https://oyodo.eu/beta.php/ksw/galaKSW16_06.jpg
1 2 3 4 5

Walka nr 5 Jan Błachowicz vs. Toni Valtonen. Wygrał Jan Błachowicz.

Walka nr 6 Mariusz “Pudzian” Pudzianowski vs. James “Collosus” Thompson.

Pierwsza runda była pełna niesamowitych zwrotów akcji – wymiany ciosów w stójce, walka w parterze. W drugiej rundzie Thompson zniszczył Mariusza Pudzianowskiego przez poddanie duszeniem.

Walka nr 7 to walka wieczoru Mamed Khalidov vs. Matt Lindland.

Wychodząc do ringu z Mattem “The Law” Lindlandem, Mamed Khalidov podjął się największego i najtrudniejszego wyzwania w swoim życiu.  Zaczęło się od ostrych ataków bokserskich i celnego wysokiego kopnięcia Mameda. Błyskawicznie zdominował on pojedynek, zapędzając rywala w narożnik i zakładając gilotynę. Matt Lindland został poddany duszeniem. Khalidov raz jeszcze udowodnił, że jest jednym z najlepszym i najskuteczniejszych zawodników na świecie.

Podczas 16 Gali KSW niezawodna japońska marka OYODO wspierała zwycięskiego Michała Materlę. Gorąco gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów na ringu.