Katalog On-LineChcesz kupić części do swojego auta, ale nie wiesz jak je odpowiednio dobrać? Decydując się na wybór części zwracasz uwagę na wysoką jakość, cenę wytrzymałość, a przede wszystkim bezpieczeństwo? Dobrze trafiłeś!


Przedstawiamy wygodne i praktyczne narzędzie jakim jest Katalog Doboru Części On-Line. Kliknij na link www.katalogazja.pl aby skorzystać z darmowego oprogramowania. Wejdź i przekonaj się w jak prosty i szybki sposób wyszukasz potrzebnych części.

Katalog Części On-Line!


Czym jest Katalog Doboru Części On-Line?


To owoc wielomiesięcznej pracy całego zespołu ludzi: informatyków i specjalistów ds. produktów. W efekcie otrzymaliśmy niezwykle zaawansowane, a przy tym intuicyjne w obsłudze, narzędzie doskonale wspomagające proces doboru części zamiennych do samochodów wyprodukowanych przez azjatyckie koncerny motoryzacyjne.

Cechuje go prosty interfejs, możliwość wyszukania pożądanej referencji m.in. poprzez: nazwę, numer z naszej oferty i numer OEM, model samochodu, markę pojazdu, kod silnika oraz nadwozia.

Wszystkie pozycje posiadają szeroki opis zawierający ich podstawowe niezbędne do doboru dane techniczne. Ponadto do większości pozycji przypisane są zdjęcia lub rysunki techniczne wraz z koniecznymi wymiarami.