09/09/2014

IV Targi Motoryzacyjne ERGO ARENAIV Targi Motoryzacyjne ERGO ARENA

 

OYODO części samochodowe JPN zaprasza na IV Targi Motoryzacyjne, które odbędą się w dniach 26-28 września na terenie ERGO ARENY w Gdańsku.

Jest to najważniejsza i największa impreza motoryzacyjna w północnej Polsce dlatego i tam nie zabraknie naszego Dystrybutora firmy Japparts oraz OYODO części samochodowych JPN.

Targi są przeglądem wszystkiego, co dzieje się na pomorskim rynku motoryzacyjnym. Zwiedzający poznają ofertę najlepszych firm – dealerów samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, skuterów, a także firm oferujących usługi branży motoryzacyjnej. Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych w arenie głównej, w hali treningowej oraz na terenach wokół. Na zewnątrz ERGO ARENY ustawiona zostanie dodatkowa scena gdzie odbędą się liczne imprezy towarzyszące, wśród nich m.in. finał ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE , pokazy ratownictwa medycznego, wystawa zabytkowych samochodów, tzw. „oldtimerów” pokazy motocyklowe i inne.

Tegoroczne Targi 3TM odbędą się w dniach 26-28 września. Pierwszy dzień, będzie miał profesjonalną formułę półotwartą dla publiczności. Będzie to szansa na prezentację stoisk i oferty dla klientów flotowych, klientów VIP, dziennikarzy, oraz przedstawicieli władz lokalnych. Pozostałe dwa dni mają formułę otwartą dla wszystkich chętnych. W dniach 27-28 września Zapraszamy Państwa serdecznie, wraz z całymi rodzinami. Atrakcji nie zabraknie. Więcej informacji na stronie www.3tm.com.pl

GODZINY OTWARCIA:
27 września 2014, sobota, godz.: 9-18
28 września 2014, niedziela, godz.: 9-18

Zapraszamy do odwiedzenia targów bo będzie się działo!

Źródło: http://japparts.pl/index.php?id=290id=290