12/06/2014

OYODO podczas XI Targów ProfiAuto ShowW dniach 7-8 czerwca, marka OYODO części samochodowe JPN była obecna podczas 11 Targów ProfiAuto Show.

Tradycyjnie impreza organizowana na terenie katowickiego “Spodka”. Z pośród 140 dostawców znalazły się takie firmy jak: NGK, Brembo, TRW, FILTRON, Valeo, NTN, SNR, Gates, GSP.

Gdzie mogłeś zobaczyć stoisko OYODO? Byliśmy bezpośrednio na płycie głównej w zabudowie razem z  ProfiAuto.
Każdego roku pragniemy zaskoczyć odwiedzających. Tym razem przygotowaliśmy prawdziwie mocną niespodziankę.
W sobotę na naszych stoisku można było poznać wyjątkowych sportowców, czyli Roberta Złotkowskiego – jednego z najlepszych polskich reprezentantów sportów walki, mistrza świata, Europy i Polski w kickboxingu, zawodowego boxera, trenera Przemysława Salety, ktorego przygotowywał do walki a Andrzejem Gołotą, Antoniego Chmielewskiego, Krzysztofa Kułaka, Macieja Miszkina czy Rafała Jackiewicza oraz założyciela klubu boksu, kickboxingu i treningu funkcjonalnego na warszawskim Targówku oraz Antka “Chmielu” Chmielewskiego – polskiego judokę i czołowego zawodnika mieszanych sztuk walki. Dwukrotnego Mistrza KSW. Walczył w ringach na całym świecie z takimi przeciwnikami hak: Matt Horwich czy James Zikic. Z tej okazji można było sprawdzić moc własnego uderzenia na popularnie zwanym urządzeniu boxerem czy też siłomierzem pod czujnym okiem profesjonalistów. Kolejka była naprawdę długa.  Ale to nie wszystko można było również zobaczyć na żywo aż dwa pokazy treningu z udziałem Antka Chmielewskiego i Roberta Złotkowskigeo. Wojownik OYODO jest w wyśmienitej formie co zaprezentował i zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/plyta_glowna_www.jpg https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/Zloty_Antek_grucha.jpg https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/Silomierz_2.jpg https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/Trening1_www.jpg https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/Zwyciezcy_konkursu_www.jpg https://oyodo.eu/wp-content/uploads/2014/06/wybory_miss2_www.jpg
1 2 3 4 5 6

Obecnie Antek szykuje się do  “Gali PROMMAC Po prostu walcz!”  która odbędzie  się 27 czerwca w Lublinie, gdzie stoczy pojedynek z Piotrem Wawrzyniakiem. Co więcej jednym z patronów Antka jest OYODO części samochodowe JPN. Już teraz gorąco zapraszamy do obejrzenia tej gali. A teraz wracając minionych 11 targów ProfiAuto Show nadmienimy, iż imprezę poprowadził znany prezenter i showmen Irek Bieleninik.
Więcej zdjęć zobaczysz na naszym Fan Pagu. Zapraszamy do Polubienia nas :)