10/03/2014

Ostatki w klimacie PRL!Czyli regionalne, branżowe spotkanie z Klientami w Rzeszowie organizowane przez firmę MOTORES, gdzie OYODO było jednym ze sponsorów imprezy.


Spotkanie, które odbyło się 1 marca w Hotelu Rzeszów, podzielone było na dwie części. Podczas pierwszej część oficjalno – konferencyjnej, m.in. przedstawiona była kompleksowo oferta na temat produktów OYODO wraz z nowościami, w tym innowacyjne rozwiązania w katalogu części on-line. Natomiast drugą część – wieczorową inicjował uroczysty bal w duchu minionej epoki.


Do ślubowania przystąp!
Czy Wy Ludu Pracujący dla prawidłowego Rozwoju Ojczyzny i właściwej realizacji planu 5-cio letniego lubujecie przednią zabawę do białego rana?
Czy ślubujecie wspierać w swej postawie każdy konkurs i zabawę organizowaną przez wodzireja podczas tego wieczoru?

To fragment ślubowania jakie zaraz po powitalnej mowie właścicieli firmy MOTORES, wszyscy uczestnicy zabawy wygłosili, jednocześnie rozpoczynając uroczyście potańcówkę Czar PRL 300% normy.

Dzięki z aranżowanemu klimatowi imprezy mogliśmy się przenieść do czasów Polski Ludowej, by zagrać w bingo, zakręcić kołem fortuny, czy wziąć udział w konkursach takich jak: co to za przedmiot, zawodowy operator łyżki, głosy przywódców, alkogogle i innych. Najbardziej oddani partii otrzymywali talony do wykorzystania w lokalnym sklepiku, gdzie można było dokonać wymiany na aktualnie dostępne produkty jak: papier toaletowy, proszek do prania Biały Jeleń, mąkę, woda po goleniu Wars, czy miniaturkę kultowego fiata 125p. Nad porządkiem i czynnym udziałem w zabawie czuwała MO. Wyśmienita zabawa w rytmie muzyki lat 80-tych trwała do białego rana.

Zapraszamy do galerii!